TYT-AYT Deneme Sınavı Takip Programı

9
3338

Üniversite sınavına hazırlık sürecinde deneme sınavlarının kuşkusuz büyük önemi vardır. Öğrencilerin eksiklerini görmesi, seviyesini anlaması, zamanını etkili kullanması ve sınav kaygısı gibi psikolojik faktörleri yönetme becerisini kazanması için deneme sınavlarının önemi büyüktür.

Bu program excell formatında öğrencilerin deneme sınavlarını takip etmesi ve sınavlarını karşılaştırma yapması için hazırlanmıştır. Programa öğrenciler dersler ile ilgili hedeflerini girebilir ve hedeflerine ulaştıklarını renklerle kolayca takip edebilirler. Ayrıca sınavlardaki yükselişlerini grafiklerle de görebilirler. Programla ilgili önerilerinizi yorum bölümünden veya iletişim bölümünde yer alan mail adreslerine yazabilirsiniz. Şimdilik sadece sayısal bölüm öğrencileri için hazırlanmış olup gelen ilgiye göre diğer bölümler için de hazırlanacaktır.

TYT-AYT Deneme Sınavı Takip Programı

SAYISAL (İNDİR)
SÖZEL
İNDİR
Eşit Ağrırlık
İNDİR

9 YORUMLAR

  1. Muhammet YAVUZ Bey, benim öğrencilerim sözel ve eşit ağırlık eğer bunlarda yayınlanırsa çok sevinirim. tekrardan ilginiz için teşekkür ederim çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı giriniz