Hakkımda

Öğrencilere, öğretmenlere, anne ve babalara, çocuk psikolojisi, sınavlar, verimli çalışma yöntemleri konularında bilgi vermek ve rehberlik hizmeti sunmak amacıyla açılmış eğitim içerikli bir sitedir.

Yasal Uyarı

  1. rehberlikservisim.com sayfalarında yer alan her türlü yazı, makale, anket, test, doküman, görüş ve tavsiyeler, tanı ve tedavi için değil, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. rehberlikservisim.com‘da yer alan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı ya da doğrudan uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan rehberlikservisim.com sorumlu tutulamaz.
  2. Kullanıcı rehberlikservisim.com’da yer verilen kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve ahlak kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. rehberlikservisim.com uygun görmediği yorumları kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  3. rehberlikservisim.com yasalara ve genel ahlak kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Herhangi bir içerikte yasalara ya da ahlak kurallarına aykırılık olması halinde rehberlikservisim.com‘a yapılacak taleplerde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır. rehberlikservisim.com kullanıcılarına sunduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriği referans göstererek kullanmaktadır.  rehberlikservisim.com‘da yayınlanan ve üçüncü şahıslar tarafından üretilmiş içeriğe dair rehberlikservisim.com‘un hiçbir sorumluluğu yoktur. Herhangi bir içerikte hak ihlali olması halinde rehberlikservisim.com‘a yapılacak taleplerde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır.
  4. rehberlikservisim.com  sayfalarında diğer sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir siteye bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.
  5. Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere rehberlikservisim.com‘un  faaliyet gösterdiği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
  6. Rehberlik Servisim tarafından hazırlanan dokümanlar (Afiş, Broşür, Pano Dokümanı, Bülten) izinsiz olarak internet ortamında paylaşılamaz. Makaleler ise kaynak göstermek şartıyla alıntı yapılabilir.