LGS Temmuz Ayı Ders Çalışma Planı (Güncellendi)

23
61531

Bu plan ara tatilde ders çalışmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. LGS sınavında başarılı olmak için en önemli etkenlerden birisi düzenli çalışmaktır. Düzenli çalışmak için de çalışma planına ihtiyaç vardır.  LGS gibi ciddi bir sınava hazırlık süreci kesinlikle plansız olmamalıdır.  Önce konu tekrarı yapıp daha sonra test çözmeniz faydalı olacaktır.

Günlük 150-180- 200-250-300 ve 350 sorudan oluşan 6 farklı plan hazırlanmıştır. Size uygun olanı aşağıdan PDF formatında indirebilirsiniz.

Yaz Tatili (Temmuz ayı) çalışma  planı yüklenmiştir…..

 

LGS FACEBOOK Grubumuza Katıl…

 

LGS Mayıs Ayı Ders Çalışma Programı
 
150 Soruluk
180 Soruluk
200 Soruluk
250 Soruluk
300 Soruluk
350 Soruluk
 

Tatil Çalışma Programı Saate Göre

4 Ders
5 Ders

Sınav Kaygısı

 

23 YORUMLAR

  1. Merhaba hocam,
    Çalışmalarınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Emek harcanarak hazırlanmış ve öğrencilerin faydasına olacak her şey var sitenizde. Gerçekten rehberlik ihtiyacımıza cevap bulduğumuz çok güzel çalışmalarınız var.
    1.LGS uygulama tarihi değişirse nasıl bir çalışma yapılmalı?
    2.LGS uygulama tarihi 7 Haziran olarak kalırsa günlük iki deneme çözülse yeteli olur mu?

    • Merhabalar Teşekkürler. LGS ertelense de farklı bir çalışmaya gerek olmayacaktır. Öğrenciler soru ve deneme sınavı çözmeye devam etmeli, yanlışlarına göre konu tekrarı yapmalılar. Deneme sınavları normal test çözmeye göre çok daha yorucu olduğu için şu aşamada günlük iki denemenin fazla olduğunu düşünüyorum. Bir deneme çözüp sonra normal test çözmesi daha uygun olacaktır. Sınava bir, iki hafta kala iki deneme olabilir.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı giriniz